نماینده مستقل خدمات پذیرندگی · ایالات متحده و کانادا
مقایسه POS · روش‌شناسی در پایین · بررسی‌شده 17-18 سپتامبر 2026

بهترین سیستم‌های POS برای خرده‌فروشی (2026)

بهترین POS خرده‌فروشی به نحوه فروش فروشگاه بستگی دارد: Square برای یک فروشگاه تک‌مکانی که یک نرخ منتشرشده و قابل بررسی می‌خواهد مناسب است؛ Shopify POS برای خرده‌فروشی که آنلاین هم می‌فروشد و می‌خواهد گزینه خرید نرخ پردازش را نگه دارد مناسب است؛ Lightspeed برای خرده‌فروش چندمکانی که جزئیات قرارداد کتبی می‌خواهد مناسب است؛ Clover برای فروشگاهی که یک رقم سخت‌افزار به‌علاوه نرم‌افزار ثابت می‌خواهد مناسب است. هیچ‌کدام به‌تنهایی تصویر کاملی منتشر نمی‌کند — همه‌چیز را پیش از امضا کتبی تأیید کنید.

روش‌شناسی — این انتخاب‌ها چگونه انجام شدند

این صفحه کاملاً از آنچه چهار ارائه‌دهنده در صفحات قیمت‌گذاری، کارمزد و حقوقی خود منتشر می‌کنند ساخته شده است، خوانده‌شده در 17 سپتامبر 2026 (فهرست دوباره تأییدشده در 18 سپتامبر 2026). هیچ آزمایش آزمایشگاهی، هیچ آزمون عملی، و هیچ رتبه‌بندی ستاره‌ای یا امتیاز عددی وجود ندارد — یک رتبه‌بندی به معنای آزمایشی است که این صفحه انجام نداده است. هر ادعا در پایین به یک منبع مشخص در پایین صفحه یا در صفحه مقایسه خود آن ارائه‌دهنده که از اینجا پیوند دارد ردیابی می‌شود.

وزن‌دهی استفاده‌شده برای مرتب‌سازی ارائه‌دهندگان در دسته‌های «بهترین برای»:

  • وزن 40٪ — تناسب با نوع فروشگاه. آیا فروشنده ویژگی‌های تک‌مکانی، چندمکانی یا متصل به تجارت الکترونیک را در سایت خودش نام می‌برد؟
  • وزن 30٪ — شفافیت قیمت‌گذاری. چه مقدار از هزینه نرم‌افزار ماهانه، نرخ پردازش و هزینه سخت‌افزار منتشر شده در برابر پنهان‌نگه‌داشته‌شده.
  • وزن 20٪ — شفافیت قرارداد. اینکه آیا طول مدت، تمدید، دوره اطلاع‌رسانی و مبلغ فسخ زودهنگام در هر جایی، از جمله شرایط حقوقی، منتشر شده‌اند.
  • وزن 10٪ — انعطاف‌پذیری پردازش. اینکه آیا یک پردازشگر شخص ثالث مجاز است، و با چه هزینه منتشرشده‌ای.

بدون جایگاه پولی. هیچ‌یک از چهار ارائه‌دهنده برای جایگاه یا رتبه‌بندی در این صفحه پول پرداخت نکرده است. CELER Merchants یک نماینده مستقل است که پذیرندگان را نزد پردازشگرهای کارت قرار می‌دهد — ما یک پردازشگر نیستیم و هیچ‌یک از سیستم‌های نام‌برده در زیر را نمی‌فروشیم. جایی که CELER می‌تواند پس از انتخاب یک POS کمک کند، در بخش خودش افشا شده، نه در رتبه‌بندی‌ها ادغام شده.

بهترین برای یک فروشگاه تک‌مکانی که اعداد منتشرشده می‌خواهد: Square

Square بیشتر از بقیه این گروه قیمت‌گذاری خود را منتشر می‌کند: 2.6% + 15 سنت حضوری در برنامه رایگان، 2.5% + 15 سنت یا 2.4% + 15 سنت در برنامه‌های پولی، 3.3% + 30 سنت یا 2.9% + 30 سنت آنلاین، 3.5% + 15 سنت تایپ‌شده یا کارت‌ذخیره‌شده، و 1% (حداقل 1 دلار) برای ACH — همگی پیش از یک تماس فروش قابل خواندن. سخت‌افزار به‌طور کامل با قیمت‌های فروشگاهی منتشرشده فروخته می‌شود، و صفحه قیمت‌گذاری آن بیان می‌کند هیچ قرارداد قفل‌شده‌ای وجود ندارد. معاملات: قیمت ماهانه برنامه پولی به‌صورت پویا بارگذاری می‌شود و در منبع صفحه نیست، نرخ صرف‌نظر از نوع کارت ترکیبی است، و ترمینال‌های Square فقط پردازش خود Square را اجرا می‌کنند.

بهترین برای خرده‌فروشی که آنلاین هم می‌فروشد: Shopify POS

Shopify POS تنها ارائه‌دهنده در این مقایسه است که هم گزینه و هم قیمت استفاده از یک ارائه‌دهنده پرداخت خارجی را منتشر می‌کند — 2%، 1% یا 0.6% اضافی بسته به برنامه — به این معنی که خود پردازش می‌تواند حتی پس از تصمیم POS خرید شود. از یک اتصال کانادایی، صفحه قیمت‌گذاری آن 49، 132 و 517 دلار کانادا بر اساس برنامه، پردازش حضوری 2.6%، 2.5% یا 2.4% به‌علاوه 0 سنت، و یک سطح Plus از 3,400 دلار کانادا روی مدت یک یا سه ساله با افزودنی POS Pro با 119 دلار کانادا به‌ازای هر مکان صورت‌حساب سالانه ارائه داد. مبالغ دلار آمریکا در تاریخ بررسی تأیید نشدند، زیرا صفحه بر اساس اتصال محلی‌سازی می‌شود — قیمت‌گذاری آمریکا را مستقیماً پیش از مقایسه آن با سه مورد دیگر تأیید کنید.

بهترین برای خرده‌فروشی چندمکانی: Lightspeed

Lightspeed برنامه‌های خرده‌فروشی را با 89، 149 و 289 دلار در ماه منتشر می‌کند، هر کدام با یک صندوق، با صورت‌حساب سالانه بیان‌شده تا 18٪ صرفه‌جویی می‌کند — ساختاری که به‌طور قابل‌پیش‌بینی در صندوق‌ها و مکان‌های متعددی که یک زنجیره خرده‌فروشی در حال رشد نیاز به بودجه‌بندی برای آن دارد مقیاس می‌شود. همچنین کامل‌ترین جزئیات قرارداد اینجا را منتشر می‌کند: اطلاع 90 روزه برای عدم تمدید، و مبلغ فسخ زودهنگام برابر با باقی‌مانده مدت به‌علاوه بازپرداخت هر تخفیف دریافت‌شده. صفحه قیمت‌گذاری خرده‌فروشی آن رقم 1.5% کارت‌حاضر را برای Lightspeed Payments با یادداشتی نشان می‌دهد که کارمزدهای خدماتی اضافی ممکن است اعمال شوند و قیمت‌ها متفاوت‌اند؛ توافق‌نامه خدمات آن Lightspeed Payments را در حوزه‌های قضایی واجد شرایط اجباری می‌کند، با کارمزد ماهانه اضافی منتشرنشده برای یک پردازشگر شخص ثالث.

بهترین برای یک رقم سخت‌افزار به‌علاوه نرم‌افزار ثابت: Clover

Clover قیمت‌گذاری دستگاه و نرم‌افزار را روی یک چارچوب 36 ماهه بسته‌بندی می‌کند — خرده‌فروشی از 16 دلار در ماه طی 36 ماه یا 349 دلار پیش‌پرداخت، با سطوح بالاتر در 1,899 دلار به‌علاوه 84.95 دلار در ماه و 2,648 دلار به‌علاوه 104.90 دلار در ماه. این یک رقم همه‌شمول واحد و منتشرشده برای خرده‌فروشی ارائه می‌دهد که می‌خواهد پیش از سفارش سخت‌افزار قطعیت بودجه داشته باشد، به قیمت نداشتن نرخ پردازش کارت منتشرشده و بدون جزئیات لغو یا فسخ زودهنگام منتشرشده در صفحات قیمت‌گذاری؛ پردازش Clover به‌عنوان بخشی از بسته فروخته می‌شود، و قیمت‌های آنلاین نشان‌داده‌شده برای خرید از طریق سایت خودش اعمال می‌شوند.

جدول مقایسه اصلی

ارقام زیر از صفحات قیمت‌گذاری یا شرایط منتشرشده خود هر فروشنده می‌آیند، بررسی‌شده در 17 سپتامبر 2026. جایی که یک فروشنده رقمی را پنهان نگه می‌دارد، سلول می‌گوید «منتشرنشده».

POS خرده‌فروشی، به‌صورت منتشرشده در 2026-09-17
ارائه‌دهندهبهترین براینرم‌افزار ماهانهنرخ پردازشقراردادپردازشگر خودتان
Squareتک‌مکانی، اعداد منتشرشدهبرنامه رایگان 0 دلار؛ سطوح پولی در منبع صفحه نیستمنتشرشده به‌طور کامل: 2.6%/2.5%/2.4% + 15 سنت بر اساس برنامه (حضوری)بدون قرارداد قفل‌شده، بیان‌شدهخیر — بسته‌ای
Shopify POSخرده‌فروشی که آنلاین هم می‌فروشد49 / 132 / 517 دلار کانادا بر اساس برنامه (خوانده‌شده از اتصال کانادایی)2.6% / 2.5% / 2.4% + 0 سنت حضوری بر اساس برنامهبرنامه‌های پایین‌تر ماه‌به‌ماه؛ Plus روی مدت 1 یا 3 سالهبله — کارمزد اضافی 2% / 1% / 0.6% بر اساس برنامه
Lightspeedخرده‌فروشی چندمکانی89 / 149 / 289 دلار در ماه، هر کدام با یک صندوقرقم 1.5% کارت‌حاضر برای Lightspeed Payments نشان داده شده؛ کارمزدها ممکن است متفاوت باشنداطلاع 90 روزه؛ فسخ زودهنگام = باقی‌مانده مدت + بازپرداخت تخفیفخیر در حوزه‌های قضایی واجد شرایط — Lightspeed Payments اجباری
Cloverعدد ثابت سخت‌افزار به‌علاوه نرم‌افزاراز 16 دلار/ماه طی 36 ماه یا 349 دلار پیش‌پرداخت؛ سطوح بالاتر تا 2,648 دلار + 104.90 دلار/ماهمنتشرنشدهچارچوب‌بندی بسته 36 ماهه؛ لغو منتشرنشدهخیر — با پردازش Clover فروخته می‌شود؛ فقط قیمت‌های آنلاین

جزئیات کامل، منابع و صفحات فروشنده به فروشنده: مقایسه قیمت POS: آنچه ده ارائه‌دهنده منتشر می‌کنند.

آوردن پردازشگر خودتان: پاسخ صادقانه برای خرده‌فروشی

از چهار سیستم بالا، فقط Shopify POS مسیر آوردن پردازشگر خودتان را منتشر می‌کند — کارمزد اضافی 2%، 1% یا 0.6% بر اساس برنامه برای استفاده از یک ارائه‌دهنده پرداخت خارجی به جای Shopify Payments. Square و Clover پردازش را همراه با POS می‌فروشند، و توافق‌نامه خدمات Lightspeed پرداخت‌های خودش را در حوزه‌های قضایی واجد شرایط اجباری می‌کند با کارمزد اضافی منتشرنشده برای شخص ثالث. اگر نگه‌داشتن پردازش قابل‌مذاکره از هر ویژگی واحد مهم‌تر باشد، این میدان را پیش از مقایسه هر چیز دیگری محدود می‌کند — و در سه سیستم بسته‌ای، مستقیماً و کتبی بپرسید که آیا استثنایی برای حساب شما وجود دارد.

جایی که یک نماینده مستقل مناسب است

CELER Merchants یک نماینده مستقل است، نه یک پردازشگر: ما صورت‌حساب‌های سه ماه اخیر یک پذیرنده را به بازار می‌بریم و پردازشگرها را وادار به رقابت برای حساب می‌کنیم، و پردازشگر برنده از حاشیه سود پردازش به ما پرداخت می‌کند — پذیرنده هزینه اضافه‌ای برای این خرید پرداخت نمی‌کند. در Shopify POS، آن پیش‌فاکتور می‌تواند مستقیماً در برابر نرخ ترکیبی خود Shopify به‌علاوه کارمزد شخص ثالث منتشرشده مقایسه شود. در Square، Clover و Lightspeed، پردازش همراه با سیستم فروخته می‌شود، بنابراین اهرم زودتر جابه‌جا می‌شود: نرخ کامل را، بر اساس کانال، کتبی پیش از امضا بگیرید، زیرا مسیر منتشرشده‌ای برای تغییر پردازشگر بعداً بدون تغییر دستگاه وجود ندارد.

تحلیل رایگان صورت‌حساب یک صورت‌حساب موجود را سطر به سطر می‌خواند و یک پیش‌فاکتور تفکیک‌شده مبتنی بر interchange باز می‌گرداند — مفید چه تصمیم POS گرفته شده باشد چه نه.

چه چیزی را باید قبل از انتخاب هر POS خرده‌فروشی به‌صورت کتبی دریافت کنید

  1. نرخ پردازش به‌طور کامل، بر اساس کانال — کارت‌حاضر، تایپ‌شده، آنلاین — با کارمزدهای ماهانه تفکیک‌شده جداگانه از درصد.
  2. هزینه نرم‌افزار ماهانه به‌ازای هر صندوق و هر مکان، به دلار آمریکا اگر صفحه‌ای که خواندید ارز را محلی‌سازی کرده باشد.
  3. اینکه آیا سخت‌افزار به‌طور کامل خریداری، اجاره یا تحت یک توافق جداگانه تأمین مالی می‌شود، و نام آن توافق.
  4. طول قرارداد، مکانیزم تمدید، دوره اطلاع‌رسانی و مبلغ فسخ زودهنگام به‌عنوان یک عدد واقعی.
  5. چگونه کاتالوگ محصول، موجودی و داده‌های مشتری شما در صورت تغییر سیستم بعداً صادر می‌شوند.

مطالب مرتبط

منابع

  • Square، کارمزدهای پردازش پرداخت (آمریکا)، بررسی‌شده 2026-09-17: squareup.com
  • Square، قیمت‌گذاری (آمریکا)، بررسی‌شده 2026-09-17: squareup.com
  • Shopify، قیمت‌گذاری POS، بررسی‌شده 2026-09-17 (ارائه‌شده به دلار کانادا از این اتصال): shopify.com
  • Lightspeed، قیمت‌گذاری POS خرده‌فروشی، بررسی‌شده 2026-09-17: lightspeedhq.com
  • Lightspeed، توافق‌نامه خدمات، بررسی‌شده 2026-09-17 (سمت کلاینت رندر می‌شود؛ در مرورگر بخوانید): lightspeedhq.com
  • Clover، قیمت‌گذاری سیستم‌های خرده‌فروشی، بررسی‌شده 2026-09-17: clover.com

Square، Shopify، Lightspeed و Clover علائم تجاری متعلق به مالکان مربوطه خود هستند و اینجا فقط برای شناسایی استفاده شده‌اند. CELER Merchants مستقل است و با هیچ‌یک از این شرکت‌ها وابسته یا تأییدشده نیست. هیچ رتبه‌بندی، امتیاز یا ستاره‌ای در این صفحه بازتاب آزمایش عملی نیست. قیمت‌ها و شرایط تغییر می‌کنند؛ قیمت‌گذاری فعلی را با هر ارائه‌دهنده پیش از تصمیم‌گیری تأیید کنید.

سؤالات مرتبط

به فروشگاه بستگی دارد. Square کامل‌ترین قیمت‌گذاری این گروه را منتشر می‌کند و برای یک فروشگاه تک‌مکانی مناسب است که می‌خواهد نرخی قابل بررسی پیش از صحبت با فروش داشته باشد. Shopify POS برای خرده‌فروشی که آنلاین هم می‌فروشد مناسب است، زیرا تنها سیستمی است که قیمتی برای استفاده از یک ارائه‌دهنده پرداخت خارجی منتشر می‌کند. Lightspeed بیشترین جزئیات قرارداد را منتشر می‌کند، مفید برای خرده‌فروش چندمکانی. Clover سخت‌افزار را طی یک مدت 36 ماهه منتشرشده بسته‌بندی می‌کند. فهرست کوتاه را در برابر ترکیب فروش خودتان قیمت‌گذاری کنید.

هیچ‌یک از چهار مورد مقایسه‌شده در اینجا در صفحه خودش به‌اندازه کافی برای پاسخ به این سؤال منتشر نمی‌کند. Square نرخ پردازش کامل خود را منتشر می‌کند اما قیمت برنامه پولی خود را نه؛ Shopify POS هر دو را منتشر می‌کند اما به ارقام دلار کانادا از این اتصال؛ Lightspeed قیمت‌های برنامه را منتشر می‌کند اما نرخ پردازش خود را نه؛ Clover قیمت‌گذاری بسته را منتشر می‌کند اما بدون نرخ پردازش. عدد واقعی به اندازه چک، ترکیب کارت و تعداد صندوق شما بستگی دارد.

فقط یکی از چهار مورد مقایسه‌شده در اینجا آن گزینه را منتشر می‌کند: Shopify POS، با کارمزد اضافی منتشرشده 2%، 1% یا 0.6% بسته به برنامه. Square، Clover و Lightspeed پردازش را همراه با سیستم در صفحات قیمت‌گذاری خود می‌فروشند، یا پرداخت‌های خودشان را در مورد Lightspeed در حوزه‌های قضایی واجد شرایط اجباری می‌کنند.

Square نرخ پردازش خود را به‌طور کامل منتشر می‌کند و سخت‌افزار را به‌طور کامل با قیمت‌های منتشرشده می‌فروشد، بدون قرارداد قفل‌شده بیان‌شده در صفحه قیمت‌گذاری آن. این شفافیت برای خرده‌فروشی مناسب است که می‌خواهد هزینه را پیش از یک تماس فروش مدل‌سازی کند. نرخ آن ترکیبی است — همان درصد صرف‌نظر از نوع کارت — که با رشد سهم دبیت و حجم کمتر رقابتی می‌شود، و سخت‌افزار خود Square فقط پردازش خود Square را اجرا می‌کند.

تحلیل رایگان صورت‌حساب

یک صورت‌حساب بفرستید. هر کارمزد نام‌برده، معمولاً ظرف 4 ساعت بازمی‌گردد.

رایگان است، چیزی برای امضا و چیزی برای لغو کردن وجود ندارد. ما صورت‌حساب پذیرنده فعلی شما را سطر به سطر می‌خوانیم، هر کارمزد روی آن را نام می‌بریم — از جمله آن‌هایی که در برنامه کارمزد دفن شده‌اند — نرخ مؤثر واقعی شما را محاسبه می‌کنیم، و تحلیل کتبی را معمولاً ظرف 4 ساعت باز می‌فرستیم. نمی‌خواهید صبر کنید؟ با 1-888-705-7896 تماس بگیرید و ما صورت‌حساب شما را با شما در همان تماس در حدود 5 دقیقه می‌خوانیم.

هر کارمزد معمولاً ظرف 4 ساعت نام‌گذاری می‌شود. یا همین حالا تماس بگیرید و در همان لحظه قیمت بگیرید.

همه در این صنعت می‌گویند بیست‌وچهار ساعت. ما می‌گوییم چهار ساعت — و اگر این هم هنوز خیلی کند است، گوشی را بردارید و در همان تماس اعداد خود را دریافت کنید. بدون قرارداد، چیزی برای لغو کردن نیست، بدون فشار.